Návštěva

TOPlist

News

Výhra nad NY Islanders

Washington Capitals po čtvrté za sebou vítězí. Čtvrtou výhru jim daroval domací tým NY Islanders.1.třetina: Capitals šli velmi brzo do vedení když Boyd Gordon v čase 2:54 vstřelil první gol zápasu. Na druhý gol caps nemusely dlouho čekat v čase 14:18 vstřelil branku Brooks Laich. V čase 15:18 se nechal vyloučit hráč (Caps) Collins Sean to bylo pro Ny Islanders velkou příležitostí skorovat a taky se podařilo od modré čary příklepem vystřelil Doug Weight a skore bylo 1:2. 2.třetina: Caps do druhé třetiny šli s velkým nasazením a to  se jim to vyplatilo v čase 6:07 branku Caps vstřelil Milan Jurcina . Caps se po druhé nechaly vyloučit a to stejný hráč jako v první třetině Collins Sean za (Nedovolené bránění) , Ny Islnaders moc dlouho neváhali a snížily skore na 2:3 gol vstřelil Richard Park.  Caps to ale svému soupeři vzápětí vrátil když Alexander Sjomin přepichově před prázdnou bránou nahrál Alexandru Ovechkinovi a ten měl snadou práci zakončit...! Stav po druhé třetině 2:4. 3.třetina: Do třetí třetiny Ny Islanders vstoupily jako vyměnený. V čase 11:19 vstřelil branku Andy Sutton a vzápětí vsřelily hned druhou branku a to v čase 17:47 střelec branky Jon Sim. Po třetí třetině 4:4 takže se muselo nastavovat.. Ale na gol v nastaveném čase si diváci museli počkat až do 4:49min ,když Alexander Ovechkin rozhodl zápas krásnou trefou pod horní tyč. Konečný Stav 4:5 (pp)  Hvězdy utkání: Alexander Ovechkin (WAS),  Richard Park (NYI) , Karl Alzner (WAS)